HOMEFromanteelDe BeefeRatsmaBibliofielInkoopContact

Staand horloge

Op deze pagina komt binnenkort een zoekvenster van een databank met namen en gegevens van klokkenmakers of horlogers uit Nederland. (Dit tabelletje met signaturen is slechts een lijstje met een selectie van makers van Nederlandse staande horloges). U kan dan aan de hand van de naam van uw klok of horloge opzoeken uit welke tijd uw klok of horloge stamt. Indien u meer informatie wenst of in alle discretie uw staand horloge wil laten dateren en documenteren kan u altijd e-mailen op lode.goukens@ugent.be. Voor een taxatie of schatting klik hier.

Voor de Belgische makers klikt u HIER

Volgen op Google Buzz

STAD Klokkenmaker
Leeuwarden A & T Haakma
Amsterdam A Fromanteel
Amsterdam A van Oostrom
Arnhem A. Hoevenaer
Haarlem A. Oldenzijl
Haarlem Abraham Klaarenbeek
Arnhem Abrm. Hoevenaer
Amsterdam Adam Heymus
Amsterdam Adolff Witsen
Deventer Albartus de Vries
Amsterdam Albert Vreehuijs
Amsterdam Allin Walker
Amsterdam Andries Vermeulen
Amsterdam Ant. van School
Leiden Anthonius Hoevenaer
Den Bosch Anthony Auwers
Goor Antoni ter Swaak
Eindhoven Antonij van Bussel
Asten Antonij van Bussel
Eindhoven As van Bussel
Den Haag B v Cloese
Dordrecht B Van Wagenningen
Gouda Balthasar Thijmen
Roermond Beltiens
Haarlem C. Voorhelm
Nijmegen C.W. Klute
Groningen Claas Bakker
Amsterdam Clarke & Dunster
Well Cornelis Remmen
Rotterdam Cornelis Uyterweer
Amsterdam Cornelus van Turenhoud
Grouw D J Tosma
Amsterdam D v dn Boogaard
Hoorn Dames Starre
Groningen Daniel Nienhuis
Dordrecht Daniel Soeterik
Groningen Daniel van Barkel
Utrecht David Grenat
Oostzaandam Dirk Tyhuysen
Harlingen E W Petersen
Amsterdam Edward Brookes
Leeuwarden F: Bavius
Amsterdam F. Pasteur
Venlo F: van der Hoeven
Leeuwarden F: Wijngaerden
Utrecht Fr. van Ceulen
Utrecht Franciskus van Ceulen
Haarlem Frans Van Leeuwen
Amsterdam Fromanteel
Amsterdam Fromanteel & Clarke
Sint Antonius Gerardus van Kuik
Amsterdam Gerrit Bramer
op de Coogh Gerrit van RossenĀ 
Laren Goslinck Ruempol
Groningen H Rijnders
Scheemda H: Cranenberg
Enkhuizen Hartwich Munster
Dordrecht Hendk Engeringh Cz
Zutphen Hendk Gert Ruempol
Amsterdam Henricus van Vlijmen
Dordrecht Hk Engeringh
Zutphen Hk Gerret Ruempol
Scheemda Ho Cranenberg
Venray I Briene
Roermond I R Beltiens
Den Haag iohannes Brederode
Groningen Ipe Kleihoff
Haarlem Issac Hasius
Leeuwarden J L Smit
Roermond J M Beltiens
Roermond J M Beltjens
Groningen J Oortwijn
Den Haag J. van Ceulen le Jeune
Utrecht J.H. Wiedeking
Amsterdam J.N. Boijon
Den Haag J.W. Uyllenhaak
Harlingen Jacob Harmensz
Amsterdam Jacob Hasius
Harlingen Jacob Ratsma
Rotterdam Jacobus Oosterwijck
Den Haag Jacobus van der Hegge
Den Haag Jan B Vrijthoff
Amsterdam Jan Boyon
Amsterdam Jan Breukelaar
Jan Cr Sauer
Oostzaandam Jan de Vries
Amsterdam Jan Hendrik Spiering
Amsterdam Jan Henkels
Zwolle Jan Rensman
Amsterdam Jan Tenking
Oostzaandam Jan Tinking
Leiden Jan van der Swelling
Amsterdam Jan van Meurs
Den Haag Jean Basomoine
Den Haag Jean Bosomoine
Den Bosch Jean Joseph Closset
Den Haag Jean van Ceulen le jeune
Delft Jn Philippus Fouache
Amsterdam Joannis Klok
Amsterdam Joans Klock
Utrecht Joh. Hinr. Wiedeking
Oud-Zevenaar Johan Joling
Grouw Johannes Andries
Haarlem Johannes Coelombie
Amsterdam Johannes Dortmondt
Woerden Johannes Langhout
Amsterdam Johannes Uswalt
Den Haag Johannes van Ceulen
Amsterdam Johannis van Wijk
Amsterdam Johs Uswald
Haarlem Joost Ter Veen
Amsterdam Joseph Norris
Amsterdam Joseph Story
Groningen Klaas Bakker
Grouw Klaas Johs Andriese
Venlo L Hockx
Hoorn Lamy
Heythuysen M Raetsen
Amsterdam Martinus Anth Klok
Assendelft Melsert van der Meer
Amsterdam Nicollas Weylandt
Amsterdam Otto van Meurs
Amsterdam Paulus Bramer
Groningen Ph. Mensenbour
Rotterdam Pieter Gib
Oostzaandam Pieter Jans de Vries
Amsterdam Pieter Klock
Amsterdam Pieter Klok
Haarlem Pieter Kock
Den Haag Pieter Quackelstijn
Amsterdam Pieter Swaan
Rotterdam Pieter van den Bergh
Westzaandam Reijn de Jong
Grouw Rinse Durks
Rotterdam Samuel Ruel
Rotterdam Stephanus van Zelm
Rotterdam Steven Hoogendijk
Amsterdam Steven Huygens
Roermond T F Dionisy
Eindhoven Theodorus Simons
Leeuwarden Theunis Haakma
Harlingen Tjeert Ratsma
Rotterdam W:M Gib
Kampen Willem Bramer
Zwolle Willem Bramer Iunior
Amsterdam Willem Koster
Zutphen Willem Sprakel
Utrecht Willem van Dadelbeek
Alphen Yohannes Vetter

uurwerk

lode.goukens@ugent.be

Back to TOP © Copyright, all rights reserved, 2011